Na internetu se pojavila fotografija na kojoj je slikana trošna kuća u kojoj živi Mensur Ajdarpašić, ali nije to ono što je najzanimljivije. U fokus je došao natpis koji se nalazi na kući.

Trenutno u Zadruzi 5 se priča ponajviše vrti oko Mensura jer je u zadrugu ušla i njegova bivša djevojka Mina Vrbaški a očito je da između njih ima nekih nerazriješenih emocija.

Mensur je u Crnoj Gori važio za problematičnog momka koji se volio potuć, a nerijetko se dešava da prijeti i zadrugarima u emisiji.

Ali tu ima i druga strana Mensura kako pišu fanovi ovog rijalitija. Mensur živi u oronuloj i trošnoj kući u Baru i nije mu život vani onakav kako je on predstavio, a po svemu sudeći finansije od ovog rijalitija su mu prijeko potrebne.

Kao što vidimo, kuća izgleda trošno, trava je zarasla, prozor zacementiran, a na zidu je ispisano njegovo ime.

Da li je ovo zaista njegovo utočište, ostaje da se vidi kada Mensur izađe iz stvarnosti i otkrije istinu koju krije.